Ahojte všetci priaznivci Hand Made výrobkov, chcel by som sa s Vami podeliť o vlastné skúsenosti s tvorbou na Slovensku.

Mal som veľké šťastie, že koníčkom môjho otca bola práve práca s kožou, vďaka čomu som mal možnosť už od svojich 12-tich rokov tvoriť a zdobiť rôzne náramky i drobnosti. Zo začiatku bolo aj niekoľko nepodarkov, ale to patrí k tomu.

Tvorím už 24 rokov a od výroby náramkov som sa vypracoval ku kvalitne prevedeným opaskom, ktoré máte možnosť vidieť na mojej stránke. Ku každému svojmu výrobku pristupujem so srdcom a snažím sa vytvoriť čo najkrajší výrobok.

Za tie roky som precestoval celé Slovensko od východu až na západ a bol som aj na takých nádherných miestach, ktoré by som asi nenavštívil, keby som sa nebol venoval práve ľudovej remeselnej tvorbe. Predávam na rôznych podujatiach po celom Slovensku, kde stretávam množstvo zaujímavých ľudí,  vďaka ktorým chcem naďalej tvoriť.

Som remeselník, vyrábam výrobky z kože,  a preto som sa rozhodol aj prostredníctvom tejto stránky priblížiť Vám moju výrobu a vášeň pre kožu. Postupne budem pridávať rôzne postupy, aj to, ako som vyrobil niektoré opasky. Dúfam, že Vás zaujmú a priblížia Vám moju prácu.

A ešte na záver : Som rád, že aj moja manželka sa rozhodla stať remeselníčkou a vo všetkom ma podporuje, aby som mohol tvoriť a vymýšľať stále nové veci. Ak to takto pôjde ďalej, možno aj mojich dvoch synov zaujme remeselná tvorba natoľko, že budú pokračovať v budovaní našej rodinnej firmičky Western Family... Jeden už začal :)