Western Family je malá rodinná firma - oficiálne založená v roku 1995 mojím otcom,  avšak začiatky výroby sa datujú už od roku 1965, kedy sme svoje skúsenosti s kožou získali od starých majstrov z Prahy a Karlových Varov a ďalej ich zdokonaľovali až do dnešnej podoby.

Mal som šťastie, že koníčkom môjho otca bola práve práca s kožou, vďaka čomu som mal možnosť od svojich 12-tich rokov vyrábať a zdobiť rôzne náramky a drobnosti. Tvorím už 25rokov a od výroby náramkov som sa vypracoval k výrobe opaskov, kožených brašní, a iných zaujímavých a zložitejších vecí na zákazku. Ku svojej práci pristupujeme so srdcom a snažime sa vytvoriť čo najkrajší produkt. 

Zameriavame sa hlavne na výrobu a predaj kožených opaskov, náramkov, klobúkov, kožených suvenírov a pod. Výrobky z našej produkcie sú charakteristické svojou originálnosťou, jedinečnosťou a vlastnou ručnou prácou. Na výrobu používame len kvalitnú hovädziu kožu - hladenicu, ktorú zdobíme ručne(tepaním, razením), za pomoci po domácky vyrobených nástrojov - bez použitia strojov.
 
Dávame dôraz predovšetkým na kvalitu a nie na kvantitu, čo zaručuje spokojnosť našich zákazníkov. Počas vývoja výroby produktov neustále rozširujeme náš sortiment a preto veríme, že aj Vás zaujmú tieto výrobky, ktorých vzory a farby môžeme v možnej miere zrealizovať aj na základe Vašich osobných predstáv.

Za tie roky sme precestovali skoro celé Slovensko od východu až na západ a boli sme aj na takých nádherných a inšpiratívnych miestach, ktoré by sme asi nenavštívili, keby sa sa nevenovali práve ľudovej remeselnej tvorbe. Predávame na rôznych podujatiach a výstavách po celom Slovensku, kde stretávame množstvo zaujímavých ľudí, ktorí nás podporujú a práve to je tým hnacím motorom pre našu ďalšiu tvorbu.